Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret kullanımı ve kurulumu ile alakalı en çok merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.
E-ticaret paketleriniz ve fiyatları nelerdir?
İş konumunuza göre 3 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan paketleri karşılaştırabilir, farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
Fiyatlandırma nasıl işler, her yıl aynı fiyattan mı ödeme yapılır?
Her paketin kendini ayrıcı bir özelliği bulunduğu için fiyatları farklılık gösterir. İhtiyacınızı karşılayan paket için ilk yıl ödeyeceğiniz fiyat devam eden yılda sadece lisans ücretini olarak faturalandırılır. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilir.
Kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?
Kredi kartı bilgileri 128-Bit SSL sertifikaları ile şifrelenip bankaya şifreli olarak iletilir. İşlemler sırasında kart bilgileri sistemde kayıtlı tutulmaz.
Alternatif ödeme sistemleri ( PAYU, Iyzico vs) ile uyumlu mudur?
Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme haricinde diğer alternatif ödeme sistemlerini de sisteminizde kullanabilirsiniz.
Eski sitemizdeki verileri yeni sitemize taşıyabilir miyiz?
Eski sitenizdeki verileri JumboGold E-Ticaret paketinize entegre edebiliriz. Sistemden sisteme değişiklik gösterdiği için bilgilerinizi yazılım ekibimiz inceledikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir.
Xml ile entegrasyon yapabiliyor muyuz?
Bayisi olduğunuz herhangi bir sistemin XML entegrasyonunu ücretsiz olarak yapıyoruz.
Arama motorlarına uyumlu musunuz, SEO desteğiniz var mıdır?
Özellikle Google servisleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Sistem dilerseniz otomatik olarak SEO yapabildiği gibi SEO ayarlarıyla dilediğiniz gibi optimizasyon yapabilirsiniz. Otomatik etiketleme, açıklama, sosyal medya entegrasyonu ve otomatik sitemap oluşturucu kullanabilirsiniz.
Personelimize yetkilendirme yapabiliyor muyuz?
Kullanıcı oluşturabilir ve onları belirli alanlar için yetkilendirebilrisiniz, ayrıca sistemde hangi personel hangi işlemci yaptı log kaydını takip edebilirsiniz.
E-Ticaret kurarken Firma olma zorunluluğu var mı?
E-Ticaret sistemi kullanabilmek için vergi levhanızın olması zorunludur. Adına fatura kesilecek olan firma yazılımın hak sahipliğini ve sorumluluğunu taşımamaktadır.
Sanal Pos entegrasyonunu kendimiz yapabiliyor muyuz?
Sanal pos entegrasyonunu dilerseniz panelden kendiniz ayarlayabilir ya da bizden ücretsiz destek alarak entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.
E-Ticaret Paketi Yükseltme Yapılabilir mi?
Lite paketten herhangi bir paket değişikliği yapılamamaktadır. Basic E-Ticaret Paketini dilediğiniz zaman Gold E-Ticaret Paketine yükseltmeniz mümkündür.
E-Ticaret Paketi Satın Aldıktan Sonra Destek Veriyor musunuz?
Destek ve Yardım sistemi üzerinden talep oluşturabilir veya yardım videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz. JumboSoft ailesi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Yıllık ücret alıyor musunuz? Her Yıl Aynı Ücreti mi ödeyeceğiz?
Evet yıllık ücret almaktayız. Yıllık ücretlerimizi E-Ticaret Paketleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, Yedeklemeler ve Destek hizmetleri için talep edilen bir ücrettir. Hiç bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebileceğinizi söyleyen yalan beyanlara itibar etmeyin!. Hosting (Barındırma) için bir firmadan hizmet almak zorundasınız, SSL için yıllık yenileme yaptırmak zorundasınız ve e-ticaret sitesi altyapısına uygun bu hizmeti ücretsiz sağlayan firma kurulmadı, kurulamaz.