Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bayilik

İşbirliği yapmak mı istiyorsunuz? Birlikte harika olacağız, söz veriyoruz.

Gücümüze güç katan bayilerimiz arasına katılın!

Kurumsal yazılım ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, birlikte büyümek adına bir adım atıyoruz. Sizi bayimiz olmaya davet ediyoruz. Bayilerimizin yararlanabileceği özel kampanyalarımızdan yararlanabilir, e-ticarette kalitenizin fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterileriniz ile ilişkilerinizi kuvvetlendirecek, sizi daha güvenilir bir firma olmanızı sağlayacak profesyonel bir donanıma sahip yazılımlarımız bir tık yakınınızda.

Neden JumboSoft bayisi olmalıyım?

E-ticaret, dijitalleşen dünyamızda asla yerini kaptırmayacak potansiyele sahip bir sektör. Sürekli gelişen ve yinelenen yapısıyla e ticaret, gündemde olmayı başarabilen firmalar tarafından sıklıkla kullanıldığı gerçek. Rakiplerin kıyasıya en iyi olma mücadelesi verdiği bu sektörde önemli olan püf noktalar vardır. Ve ne biliyor musunuz? Biz bu ‘püf’ noktaları bir ‘tık’ ile ileriye taşıdık! Nasıl mı?

Özgüvenli ve Güçlü Ekip

Satış öncesi, anı, sonrası ‘Nasıl olacak? Sorusuna son veriyoruz! Satış konusunda eğitim almış, tecrübeli satış danışmanı arkadaşlarımızla tam destek yanındayız.

Doğru Seçeneklere İnanmanın Gücü

Biliyorsunuz ki hizmet sektörü hangi ürünü nereye satılacak, kimlere hitap ediyor, ürünü satmak için doğru yer neresi diye birçok soru barındırır. Bizde bu soruları düşündük ve sizin için en doğru seçenekler nedir bunların cevabını verebilmek için satış ekibi arkadaşlarımızın her daim yanınızda olacağına dair sözümüzü aldık!

 

Ünlü Markalar ile Tanışma

Yerli ve dünyaca ünlü markalardan oluşan büyük işletmelerle çalışıyor, ve her geçen gün bu markaların sayısını arttırmak için çaba gösteriyoruz. E-ticaret yazılımı olarak JumboSoft’u kullanan bir firma, E-ticaret paketlerinin sunduğu ayrıcalıklar dışında mobil uygulama çözümleri, konsept tasarım, CRM çözümleri, sosyal medya desteği gibi birçok hizmette veriyor. Müşterilerinize bir adım kadar yakın olmak istemez misiniz? Üstelik biz kendimize bu kadar fazla güveniyorken!

Yüksek Gelir Fırsatı

Tatil, iş değiştirme, hobinize zaman ayırabilme, seyahate çıkma gibi kavramların olasılıklarla çok fazla boğuştuğunu biliyoruz. İşte bizde bu olasılıkları sizin için büyütüyoruz ve diyoruz ki; Bayimiz olun, kazanç kapınızı aralayın. Çünkü; Bizler kazanç kavramı ve türevlerini ortaya çıkarmaya odaklandık. Sizler için en iyi teknolojileri, en sade tasarımları ve kendinizi geliştirin diye birçok eğitim seçenekleri sunduk.
 

 

JumboAcademy

JumboAcademy ile işinizle alakalı en yeni eğitimler, e-ticaret temelleri, hukuksal mevzuatlar, satış nasıl yapılır ve benzerleri gibi bir çok ihtiyacınız olan konuları derledik ve uzman ekibimizle sizlerle birlikte sohbet havasında bir eğitim gerçekleştirmeyi dört gözle bekler hale geldik. Daha ne bekliyorsunuz? Bence artık sıra sizde. Gelin Birlikte Büyüyelim.

Sizde Bayimiz Olun