Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

IPara

iPara Hakkında

Türkiye’nin ilk online ödeme hizmeti veren şirketi olarak kurulan iPara, 12.000’den fazla firmaya online ödeme hizmeti sağlamaktadır. BDDK tarafından yetkili kurum lisansına ve kredi kartı ile ödeme alma güvenlik standardı olan PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikasyonuna sahiptir.
 

Faydaları ve Avantajları

  • Link ile Ödeme

Ödeme almak için web sitenizin ya da başka bir platformunuzun olmasına gerek yok. iPara ile müşterilerinize ödeme linkini yollayın, alışverişi kolaylaştırın.

  • Tek Tıkla Ödeme

Müşterilerinizin e-ticaret sitesinden yaptıkları alışverişlerde kart bilgilerini tekrar girmesine gerek kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.

  • Kart Saklama

iPara’nın PCI-DSS sertifikalı ödeme altyapısı ile müşterilerinizin kart bilgileri güvenle saklanır. Bir sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve kolay şekilde ödeme yapmasını sağlar.

  • Tekrarlayan Ödeme

Düzenli ödeme alan (aidat, abonelik, bağış vs.) işletmeler, vakıflar, dernekler ve e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır. iPara’nın PCI-DSS sertifikasına sahip güvenli ödeme altyapısı sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle saklanır, zaman planlayıcısı sayesinde belirlenen aralıklar(saatlik, haftalık,aylık,yıllık) ile tahsilatları kolayca gerçekleştirilebilir ve ileriye dönük ödeme bilgileri güncellenebilir.

  • Anlaşmalı 8 Kart Markası

Bonus, World, Axess, Card Finans, Maximum, Paraf, Advantage ve Ziraatcombo’ya ait kredi ve banka kartları tek çekimden 12 takside kadar ödeme alabilirsiniz.

  • Tek Entegrasyon

Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diğer süreçleri iPara ile tek bir entegrasyon yaparak geçebilirsiniz.

  • Her Gün Ödeme

iPara alt yapısını kullanarak tahsil edilen tutarlar her iş günü hesabınıza otomatik olarak geçer.

  • Detaylı Raporlama ve Kullanıcı Dostu Arayüzler

Tüm satın alma işlemlerini gelişmiş kullanıcı dostu arayüzler ile 7/24 takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

  • 7/24 Güvenli

7/24 yazılım ve canlı operatör destekli sahtecilik (fraud) kontrolleri sayesinde ters ibraz (chargeback) riskini en aza indirebilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

iPara’ya başvurmak için yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz anlık olarak iPara temsilcilerine iletilir ve 24 saat içerisinde temsilciler sizinle ileşime geçerek detaylı bilgi paylaşacaklardır.

Aynı kategorideki diğer iş ortaklarımız