Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sipay

SiPay Hakkında

2018 yılı sonunda kurulan SiPay, dijital cüzdan alt yapısı, kartlı ve kartsız ödeme, banka havalesi, mobil ödeme ve diğer alternatif ödemelerin tamamını tek bir çatı altında birleştiren bir ödeme sistemidir. Global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunan SiPay, global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahiptir. Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanında hem son kullanıcılara hem üye iş yerlerine kullanımı kolay, güvenilir ve hızlı çözümler sunuyor.

SiPay Avantajlarıyla Tanışın!

Aidat ve İşlem Ücreti Yok!

SiPay’e ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Verimsizlik ücreti, aylık ya da yıllık aidatımız bulunmuyor. Uygun komisyon oranları ve alternatif vade avantajları ile kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Tek Sözleşme ile Tüm Bankalar Hizmetinizde

Uzun ve zorlu sanal POS başvuru süreçlerinin aksine SiPay ile tüm bankalarla tek tek anlaşma yapılmasına gerek kalmadan banka kartları ve kredi kartlarıyla avantajlı oranlardan 24 saatte ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ertesi Gün ve Haftalık Ödeme Seçeneği!

Eğer SiPay üye iş yeriyseniz; tek çekim veya taksitli işlem fark etmeksizin ödemelerinizi dilerseniz ertesi gün dilerseniz 7 gün sonra hesabınıza yatırıyoruz.

Sanal POS ile Taksitli Alışveriş

SiPay Sanal POS’u kullanarak tüm banka kartlarına taksitli satış yapabilirsiniz. Faaliyet alanınıza göre 18 aya kadar çıkan taksit imkânlarına sahip olabilirsiniz. SiPay ile tanımladığınız ödemeler, belirlenen periyotlarda müşterilerinize gönderilecek ve tahsilatı gerçekleşecektir. Müşterileriniz bir defa kartını kaydederek işleme onay verir ve otomatik çekim işlemi ödeme periyodunca devam eder.

Üst Düzey Güvenlik

Tüm hizmetlerimizi dünyaca kabul gören bir güvenlik standartları olan PCI-DSS sertifikasına sahip altyapımız üzerinden yüksek güvenlikle sunuyoruz. Ayrıca sahteciliğe karşı özel olarak geliştirilmiş filtreler ile ödemeleriniz güven altındadır.

Nasıl Başvururum?

SiPay Sanal POS başvurunuzu yukarıda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak yapabilir, saniyeler içerisinde kaydınızı oluşturarak siteniz üzerinden satış yapmaya güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Aynı kategorideki diğer iş ortaklarımız