Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

iyzico "Anında Sanal POS"

iyzico, aralarında dünya devlerinin de bulunduğu 37.000’den fazla kurumsal ve bireysel üye iş yerine ödeme alt yapısı hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Sunduğu yapay zeka tabanlı teknolojiler ve alternatif ödeme yöntemleriyle üye iş yerlerinin satışlarını artırmasına yardımcı olan iyzico, ödeme sistemleri sektörünün lideri konumunda bulunuyor.

Anında Sanal POS ile Saniyeler İçinde Ödeme Almaya Başlayın

iyzico ve JumboSoft iş birliği ile tamamen dijital ortamda, yalnızca JumboSoft paneliniz üzerinden tek tıkla sanal POS’unuza anında sahip olacak ve Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart aileleriyle sitenizden hemen ödeme almaya başlayabileceksiniz.

Fayda ve Avantajları

  • iyzico ve JumboSoft iş birliği ile Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart ailelerine taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz. Üstelik hiçbir yıllık aidat veya sabit ücret ödemenize gerek yok!
  • Yapay zeka tabanlı üstün iyzico teknolojileri Dynamic 3DS, Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi ve Sahtecilik Önleme Sistemi ile ödemelerinizin başarı oranı artacak ve daha fazla kazanacaksınız.
  • Müşterilerimize sunduğumuz teknolojik alt yapı ve destek hizmetiyle satışlarınızı arttıracaksınız.
  • iyzico teknolojisi ile ödemelerinizi Dolar, Euro, Sterlin, Ruble, Japon Yeni ve Norveç Kronu olarak alabilecek ve dünyanın dört bir yanına satış yapabileceksiniz.
  • 7/24 hizmet veren destek servise istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.
  • 37.000’den fazla iyzico üye iş yeri, yalnızca birbirlerine özel avantajlar sunuyorlar ve ayrıcalıklı bir kulüp oluşturuyorlar. Siz de iyzico üye iş yeri olarak tüm bu avantajlardan yararlanabileceksiniz.

Nasıl Başvururum?

iyzico Sanal POS başvurunuzu yukarıda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak yapabilir veya JumboSoft panelinden iyzico sekmesine tıklayarak iyzico’nun Anında Sanal POS hizmeti sayesinde, saniyeler içerisinde kaydınızı oluşturarak siteniz üzerinden satış yapmaya güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Aynı kategorideki diğer iş ortaklarımız